GLASS WORKS
MENU ZAVRIEŤ MENU

Prenesieme aj nemožné!

Potrebujete niečo ťažké alebo veľké vyniesť alebo premiestniť, no neviete ako na to? Práve to je úloha pre minižeriav od Crane Works, šikovný, mobilný a univerzálny pomocník – ten to zvládne hravo!

PRIVEZIEME – PREMIESTNIME – VYNESIEME – PRESUNIEME – UMIESTNIME – ODVEZIEME

Vynesieme hoci aj klavír!

Ak je niečo pre vás nepredstaviteľné, pre minižeriav od Crane Works je to hračka. Nemusíte sa báť o poškodenie, či obúchané časti klavíra. Minižeriav je malý a šikovný, pracuje s presnosťou a nepoškodí žiadne zariadenie.

Zariaďujete dom alebo byt?

Pri zariaďovaní domu alebo bytu je jednou z najťažších úloh vynesenie a umiestnenie všetkých vecí a zariadenia. S krbovou vložkou to môže byť problém ak bývate na 5. poschodí bez výťahu. Presne na takýto účel je možné použiť náš minižeriav, ktorý ľahko a bez poškodenia vloží krb na svoje miesto. Vďaka svojej nízkej hmotnosti, len 2 250 kg nepoškodí podlahu a operuje s milimetrovou presnosťou.

Sťahujete sa? Minižeriav z toho spraví bezstarostnú záležitosť.
Plánujete sťahovanie domácnosti alebo firmy a máte z toho stres len čo si na to pomyslíte? Sťahovanie je proces, ktorý si vyžaduje prípravu, čas a organizovanie, ale aj opatrnosť pri manipulácii. S minižeriavom stačí všetko pripraviť na paletu na balkón, či terasu a veľmi rýchlo bude vaše kompletné vybavenie naložené v aute. Žiadne behanie „hore-dolu“ po schodoch, nakladanie výžahu. Skúsený tím od Crane works presťahuje bez problémov čokoľvek odkiaľkoľvek a kamkoľvek s precíznosťou a jemnosťou.

Minižeriav vám pomôže aj v záhrade.

Blíži sa leto a s tým je spojených množstvo úloh pre majiteľov záhrad. Ak záhradu len pripravujete a zariaďujete, určite sa nevyhnete terénnym prácam, príprave podložia pre terasu a s tým spojené vyloženie štrku alebo big bagu, osadenie preliezky či záhradného domčeka. Alebo ste fanúšik wellnesu a potrebujete umiestniť saunu alebo kaďu? Vám to môže robiť vrásky na čele, ale pre minižeriav od Crane Works je presun akéhokoľvek zariadenia a materiálu hračka!

Zariadiť Fitness centrum nemusí byť ťažké
Začínate s podnikaním v oblasti Fitness centier? Fyzicky zariadiť „fitko“ sa zdá byť poriadny oriešok, vyniesť všetky posilňovacie stroje a umiestniť ich na svoje miesto dá zabrať každému silnému mužovi. S minižeriavom nepotrebujete svalnatých pomocníkov, hravo vynesie akýkoľvek stroj a umiestni ho práve tam, kde to budete potrebovať. Jednoducho si poradí so zariadením každej prevádzky. Rozmery mini-žeriava (1,76 × 0,78 × 3,24 m) sú zárukou bezproblémového presunu na miesto určenia. Do kliniky krásy v Martine sme bez akýchkoľvek problémov umiestnili hyperbarickú komoru.

Ak máte pred sebou výzvu a neviete si s ňou rady, ozvite sa nám TU a my Váš problém vyriešime. Dovezieme minižeriav na Vami zadanú adresu. Školený personál sa postará o všetko potrebné. Trúfame si na čokoľvek, minižeriav zvládne zavesiť nosnú konštrukciu, umiestniť guľatinu, pomôcť na stavbe či v záhrade, alebo vyniesť ťažké zariadenie do výšky.