GLASS WORKS
MENU ZAVRIEŤ MENU

MINI-ŽERIAV OD CRANE WORKS

Malý, ale šikovný! Taký je v stručnosti vysoko výkonný kompaktný a presný mini-žeriav od Crane Works. Uľahčí Vám život bez ohľadu na to, či sa venujete stavebníctvu profesionálne alebo riešite stavbu vlastného bývania či firemných priestorov.

Mobilný a univerzálny mini-žeriav BG LIFT M250 hravo zvládne množstvo náročných úloh. Napríklad, ako sa dostať do stiesnených priestorov v interiéri a nič nepoškodiť. Keď stojíte pred výzvou, ako vo vnútri budovy umiestniť napríklad rozmernú sklenenú výplň, náš mini-žeriav Vám pomôže. Zabezpečí aj presun ťažkých stavebných materiálov, či iných komponentov potrebných na dokončenie stavby. Poľahky sa dostane do vnútra, pokojne aj cez klasické dvere. Vďaka svojej nízkej hmotnosti, len 2 250 kg, nepoškodí podlahy a obratne umiestni všetko tam, kam si prajete. Operuje s milimetrovou presnosťou, takže mu nie je cudzia ani jemná práca. Nezanechá po sebe spúšť. Pracuje totiž nielen presne, ale aj čisto. Sklenené kancelárie či zasadačky, nadrozmerné zábradlie či presklená kúpeľňa, pre náš mini-žeriav nie je problém dostať sa kamkoľvek.

Veľké sklenené plochy si však vyžadujú profesionálny prístup nielen v interiéri. Jemnú prácu a obratnosť nášho mini-žeriavu oceníte napríklad pri osadení okenných rámov, veľkých izolačných skiel, zábradlia na terasu či balkón, skleného ohradenia bazéna alebo pri inštalácii skleneného domčeka na saunovanie. Vďaka prísavke Righetti nehrozí poškodenie týchto krehkých komponentov. Presné ovládanie sa zasa postará o ich umiestnenie na správne miesto bez akýchkoľvek komplikácií. Nemusí to byť len sklo, ktoré pomocou vákuovej prísavky vsadíme tam, kam patrí. Každý hladký neporézny materiál veľkých rozmerov je pre vákuovú techniku hračka. Kov, plast, či kameň sú v dnešnej modernej architektúre bohato využívané. Ak ste si ich vybrali aj na vašu stavbu, manipulácia bude bezproblémová vďaka zdvíhacej kapacite až 2 500 kg. Maximálny dosah žeriava bez hydraulického ramena (jibu) je 8,43 m, s hydraulickým ramenom (jibom) sa zvýši až na 12,85 m.

Rozmery mini-žeriava BG LIFT M250 (1,76 × 0,78 × 3,24 m) sú zárukou bezproblémového presunu na miesto určenia. Pavúkový žeriav vám nerozbije záhradu, nezničí chodník. Pohodlne s ním môžeme pracovať aj na menších pozemkoch. Vybavíte vďaka nemu všetko, čo potrebujete. Nebudete potrebovať žiadny ťažký žeriav ani vysokozdvižnú plošinu. Problémom nie je ani dvíhanie ťažkého materiálu do výšky. Maximálna výška zdvihu od pochôdznej plochy je 15,9 m. Maximálna výška zdvihu pod pochôdznou plochou až 62,5 m.

Vrásky na čele Vám nespôsobí ani jeho preprava až k vám, ani jeho obsluha. Dovezieme ho na Vami zadanú adresu v okruhu cca 150 km od Martina, po konzultácii aj ďalej. Školený personál sa postará o všetko potrebné. Predchádzajúca konzultácia a doladenie detailov sú samozrejmosťou. Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam s výrobou klasických aj jedinečných sklenených komponentov, si trúfame aj na tú najjemnejšiu prácu.

Už máte v hlave víziu, ako dotiahnuť vašu stavbu k dokonalosti, ale neviete, kto ju dokáže zrealizovať? Pokojne sa nám ozvite a vašu predstavu spoločne nezáväzne prekonzultujeme. Radi vám ju pomôžeme dostať do hmatateľnej podoby. Najskôr do podoby technických výkresov. Následne vás budeme sprevádzať celou realizáciou. Od výroby až po lokalizáciu na miesto určenia.

Naše niekoľkoročné bohaté skúsenosti zahŕňajú výrobu klasických sklenených komponentov, ako sú sklenené kuchynské zásteny od výmyslu sveta, cez sklenené sprchovacie kúty a zábradlia rôznych veľkostí do interiéru aj do exteriéru. Vrátane skleneného zábradlia s odvodnením. Elegantným a reprezentatívnym prvkom vášho interiéru bude skladacia sklená stena. Tú vám dokážeme vyrobiť presne v súlade s Vašou víziou. Tak, aby bola dominantným a zároveň nerušivým detailom priestoru. Čerešničkou na torte v zariadení bude LED zrkadlo na mieru. Nemusí to byť len klasické zrkadlo s podsvietením netradičných tvarov. Úplne iný rozmer kancelárii, obývačke, zasadačke, šatníku či kúpeľni dá takzvané špionážne zrkadlo. V ponuke máme dve verzie. Tam, kde potrebujete v prvom rade zrkadlo, použijeme verziu DM 60/40. Verzia DM 30/70 je ideálna na miesta, kde je dominantná funkcia monitora. Hostí v kancelárii, zasadacej miestnosti aj v obývačke určite prekvapí, keď sa zrkadlo v priebehu pár sekúnd zmení na obrazovku. Obávať sa nemusíte ani skreslenia farieb alebo straty detailu. Práve takéto komponenty si viete predstaviť u vás doma či vo firme? Neváhajte nás kontaktovať alebo si prečítať viac informácií na glassworks.sk.